مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: هم‌زمان با روز بزرگداشت شهدا و در راستای اجرای برنامه‌های کنگره 4000 شهید استان یزد 1650 نهال زیتون و انار کاشته شده در بلوار دفاع مقدس برای طرح شجره طیبه پلاک گذاری شد.

به گزارش نارین‌خبر، محمد شجاعان بابیان اینکه طرح پلاک‌کوبی درختان در قالب طرح شجره طیبه برای اهدای محصولات به نیازمندان انجام می‌شود، گفت: هم‌زمان با روز بزرگداشت شهدا و در راستای اجرای برنامه‌های کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد ۱۶۵۰ نهال زیتون و انار کاشته شده در بلوار دفاع مقدس برای طرح شجره طیبه پلاک گذاری شد.

وی در مراسم درختکاری بلوار دفاع مقدس که با حضور شهردار یزد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر یزد برگزار شد، بیان کرد: در طرح شجره طیبه باغداران یک یا چند درخت را به‌عنوان زکات مستحبی پلاک گذاری کرده تا محصول درختان بین ایتام و نیازمندان توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: این نهاد در تلاش است از ظرفیت‌های سازمان‌های مختلف برای توسعه و ترویج فرهنگ زکات، انفاق و نیکوکاری برای رفع مشکلات نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استفاده کند.