رییس بسیج رسانه شهرستان مهریز با بیان اینکه رسانه‌ها باید اقشار مختلف مردم و جوانان را با تولید محتوا به اهمیت انتخابات و حضور حماسی در این رخداد آگاه کنند، گفت:: دشمنان از مدت‌ها قبل با تهیه و تولید برنامه‌های گوناگون به دنبال دلسرد کردن آنها و جلوگیری از حضور همگان در این عرصه هستند.

به گزارش نارین‌خبر، مرتضی منصوری روزشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به توطئه‌های اقتصادی و فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اشاره کرد و افزود: حضور حماسی مردم در انتخابات امسال مظهر اقتدار ملی و نشان دهنده توانایی مدیریت کشور در مواجه با ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی است و حضور آحاد مردم در انتخابات سال‌جاری و عمل به منویات مقام معظم رهبری موجب شکست توطئه دشمنان نظام اسلامی است .

وی اظهار کرد: خبرنگاران و مسوولان نشریه ها باید از هم‌اکنون زمینه‌ساز حضور مردم در انتخابات باشند و وظیفه دینی و ملی خود را برای مشارکت در این میدان مهم که برای آینده کشور تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز است بیش از گذشته فراهم کنند.

منصوری گفت: تاریخ انقلاب گویای این موضوع است که مردم گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و با درک شرایط حساس کنونی در این عرصه مهم حضور می یابند، توطئه های استکبار جهانی و حامیان آنها را بهتر از گذشته نقش بر آب می کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز برگزار می‌شود.