فرمانده انتظامي شهرستان مهريز از دستگيري سارقان يک دستگاه خودرو نيسان وانت که با تهدید و زور به وقوع پيوسته بود، خبر داد.

به گزارش نارین‌خبر، سرهنگ وحید احمدی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پس از وقوع سرقت به عنف یک دستگاه خودروی نیسان وانت در مسیر تفت به “مهریز” با تشکیل کارگروهی در پلیس آگاهی شهرستان شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران این شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی، خودروی سرقت شده را در کمتر از ۲۴ ساعت که در حوزه شهرستان تفت رخ داده بود و وارد شهرستان مهریز شده بود را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز اضافه کرد: پس از اخذ دستورات قضایی با اعزام اکیپی از ماموران پلیس آگاهی این شهرستان ۲ سارق در یک عملیات ضربتی دستگیر و به همراه خودروی سرقتی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

احمدی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های فنی و در مواجه با ادله متقن پلیس به سرقت به عنف خودرو اعتراف که در این راستا پرونده مقدماتی تشکیل و متهم با معرفی به مراجع قضائی روانه زندان و خودرو تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز به شهروندان توصیه کرد: حتی المقدور از سوار کردن مسافران ناشناس در مسیر جهت جلوگیری از این چنین حوادثی خودداری کنند.