فرمانده انتظامي شهرستان اردكان از کشف 10 کیلوگرم ترياك در شهرستان اردكان خبر داد و گفت: حاملان كه باند خانوادگي بودند دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش نارین‌خبر، سرهنگ اکبر شفیعی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در روند ناامنی، کاهش احساس امنیت، فروپاشی بنیان گرم خانواده، تزلزل فرد و از هم گسیختگی اخلاق‌مداری در جامعه است اظهار داشت: معضل اعتیاد به مواد مخدر مسئله‌ای جهانی است.

وی با بیان اینکه ماموران یگان امداد شهرستان با انجام تحقیقات فنی متوجه شدند باند خانوادگی توزیع و پخش مواد مخدر در شهرستان اردکان قصد توزیع و فروش مواد مخدر را دارند که مراتب به صورت ویژه در دست اقدام قرار گرفت.

شفیعی گفت: با هوشیاری عوامل یگان امداد خودرو پراید قبل از فروش مواد مخدر توقیف و در بازرسی دقیق از خودرو مقدار ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر تریاک کشف و ۲نفر مرد و ۲نفر زن در این راستا دستگیر کردند.

این مقام انتظامی هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر را افزایش امنیت و آسایش و آرامش شهروندان برشمرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اردکان در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان موادمخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.