امام جمعه موقت میبد در پیامی خطاب به مردم این شهرستان درباره انتخابات پیش رو گفت: ان‌شاءالله اهالی میبد به مانند چهار دهه گذشته با حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد حاضر می‌شوند.

به گزارش نارین‌خبر، حجت‌الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد در پیامی خطاب به مردم این شهرستان درباره انتخابات پیش رو اظهار داشت: ان‌شاءالله اهالی میبد به مانند چهار دهه گذشته با حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد ثابت‌ خواهند کرد برای امنیت و اقتدار کشور و سرافرازی بیشتر نظام اسلامی و تغییر و تحول اساسی در وضع موجود که موجب ناراحتی مردم را فراهم کرده، همچنان پای کار نظام و وفادار به عهد انقلابی‌شان خواهند بود.

متن کامل پیام به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم.

مردم بزرگوار شهرستان میبد! زنان و مردان با ایمان! جوانان غیور و عزیز! سلام و درود بی پایان بر شما

همه ما در آستانه‌ی امتحان بسیار مهمی قرار داریم؛ امتحانی که چشمان همه دنیا به آن دوخته شده و سرنوشت هشت ساله کشور را تعیین خواهد نمود؛ امتحان انتخابات!

امروز نومید کردن دشمنان ایران و ایرانی و نیز تداوم نظام مردم سالاری دینی متوقف بر حضور گسترده شما مردم، در صحنه و در پای صندوق‌های رای است.

به فرموده امام راحل (قدس سره) رای دادن ما رای دادن به اسلام و یک تکلیف شرعی است و لذا برای اعتلای هرچه بیشتر اسلام و کشور عزیزمان باید حداکثر مشارکت را رقم زد.

هر آن کس که می‌خواهد نامش در زمره مدافعان ‌حرم و ملت امام حسین(ع) ثبت شود امروز باید در میدان انتخابات با رای دادن به کاندیدای اصلح به مصاف دشمن برود؛ یادمان نرفته که سردار دلها، شهید سلیمانی عزیز فرمودند جمهوری اسلامی ایران، حرم است.

ان‌شاءالله اهالی میبد به مانند چهار دهه گذشته با حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد ثابت‌ خواهند کرد برای امنیت و اقتدار کشور و سرافرازی بیشتر نظام اسلامی و تغییر و تحول اساسی در وضع موجود که موجب ناراحتی مردم را فراهم کرده، همچنان پای کار نظام و وفادار به عهد انقلابی‌شان خواهند بود.

و السلام علی عبادالله الصالحین  علیرضا حسنی – امام جمعه موقت میبد